PROJEKTANT DOMÓW POZNAŃ


Pomogę Ci zbudować wymarzony dom: stylowy, komfortowy i w realnym budżecie Dołącz do 50+ klientów, dla których przygotowałem projekty domów i pomogłem zrealizować marzenie o posiadaniu pięknego oraz funkcjonalnego obiektu.
Zyskaj pełne wsparcie na każdym etapie: od koncepcji, poprzez projekt i dokumentację, aż po bieżący nadzór podczas budowy, remontu i wykończenia.


Wiesz, jaki jest idealny projekt domu?

Estetyczny? Stylowy? Komfortowy? Energooszczędny? Pasywny? Ekologiczny? Nie.
To taki, który po prostu spełnia wszystkie Twoje oczekiwania.

WYMARZONE PROJEKTY DOMÓW PROSTO OD ARCHITEKTA Z POZNANIA?


Przekonaj się, dlaczego warto


Sprawdź, co zyskasz, jeśli zdecydujesz się na współpracę właśnie ze mną. Usługi oferowane przez moje biuro projektowe w Poznaniu sprawią, że

1. Zyskasz piękną i funkcjonalną przestrzeń

Wiem, że wymarzony projekt domu to przede wszystkim inwestycja dla Ciebie i Twoich bliskich.
Dopilnuję, aby uwzględniał potrzeby każdego z przyszłych domowników - zarówno te wizualne, jak i czysto użyteczne.

2. Zmieścisz się w założonym budżecie

Ostatnie lata jasno pokazują, że rynek budowlany (a zwłaszcza jego ceny), potrafi zmieniać się bardzo dynamicznie.
Pomogę Ci znaleźć perfekcyjny balans, który zapewni najlepszą możliwą jakość i trwałość na lata.
Tak, aby projekt Twojego domu uwzględniał wszystko, co niezbędne, a dodatkowo - nie zrujnował Twojego budżetu.

3. Zadbasz o legalność całej inwestycji

Jest jeszcze jedna rzecz, o której wielu inwestorów zdaje się nie wiedzieć (lub zwyczajnie zapominać).
Budowa domu wymaga uzyskania odpowiednich pozwoleń oraz decyzji, które pozwolą zaprojektować, zbudować i użytkować budynek zgodnie z prawem.

4. Będziesz mieć “spokojną głowę”

Nie musisz znać się na wszystkim. To zupełnie normalne, że jako osoba, która buduje swój pierwszy dom, masz wiele pytań, wątpliwości i zwyczajnych rozterek.
Jako profesjonalny projektant z Poznania mam za sobą wiele takich realizacji. Wiem, co wziąć pod uwagę i chętnie wesprę Cię radą, aby cała inwestycja przebiegła jak najsprawniej.

REALIZACJE PROJEKTÓW DOMÓW Z POZNANIA

Co już zrobiłem?

Zapoznaj się z wybranymi przykładami, które zrealizowałem dla klientów z Poznania i nie tylko. Jeśli interesują Cię inne projekty domów - koniecznie zajrzyj do mojego portfolio.

PROJEKTY DOMÓW POZNAŃ - KROK PO KROKU

Jak przebiega współpraca?

1. Kontakt

Zadzwoń lub napisz, aby umówić się ze mną na bezpłatne i niezobowiązujące konsultacje.

2. Wycena

Przedstawię Ci szczegółowy kosztorys moich prac. Po jego akceptacji - umówimy się na spotkanie, podczas którego porozmawiamy o Twoich potrzebach, wizji, a także budżecie, jaki udało Ci się przeznaczyć na tę inwestycję.

3. Projekt

W ustalonym czasie przedstawię Ci kilka koncepcji, do których możesz wprowadzać zmiany i korekty. Z doświadczenia wiem, że ten proces potrafi być naprawdę długi (zwłaszcza że czasem koncepcji jest kilka). Dlatego radzę uzbroić się w cierpliwość :)

4. Dokumentacja

Gdy ustalimy ostateczną koncepcję oraz finalny kształt projektu - wykonam szczegółową dokumentację, którą wykorzystasz podczas realizacji.

5. Nadzór nad realizacją

Jeśli sobie tego zażyczysz - będę do Twojej dyspozycji, aby służyć radą i wsparciem podczas całej inwestycji. Mogę być w stałym kontakcie zarówno z Tobą, jak i Twoimi wykonawcami, a także pomóc w uzyskaniu niezbędnych pozwoleń.

BIURO PROJEKTOWE - KONTAKT

Adres
Śniadeckich 1/5a
60-773 Poznań
Telefon
503 426 211
Email
biuro@cendlak.pl

ZAPROJEKTUJMY I WSPÓLNIE STWÓRZMY TWÓJ WYMARZONY DOM

Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji, w trakcie których porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach, wizji oraz przeznaczonym na to budżecie.
Taka rozmowa pozwoli mi odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania, a dodatkowo zadać kilka moich, które będą podstawą do wyceny oraz dalszej współpracy.

PYTANIA I ODPOWIEDZI


Ile kosztuje przygotowanie projektu?

Na ostateczne ceny projektów architektonicznych wpływa wiele czynników. Obliczam je na podstawie powierzchni użytkowej i najczęściej rozpoczynają się od około 100 złotych za każdy metr kwadratowy.

Jaki jest czas oczekiwania na projekt?

Moje biuro projektowe z Poznania potrzebuje zazwyczaj od 4 do 6 tygodni na przedstawienie Ci gotowej dokumentacji technicznej.

W jakiej formie projekt zostanie dostarczony?

Projekt Twojego budynku zostanie przekazany zarówno w formie elektronicznej, jak i papierowej - w ilości regulowanej przepisami prawa budowlanego (obecnie są to 3 egzemplarze). Ponadto, na Twoje życzenie, mogę przekazać Ci dodatkowe egzemplarze projektu, które wykorzystasz np. na potrzeby wycen lub tzw. egzemplarze robocze "na budowę".

Czy współpraca uwzględnia również modyfikacje projektu?

Filozofia mojego biura architektonicznego jest bardzo prosta. Otóż, pracujemy do skutku, tak długo aż efekt będzie w pełni satysfakcjonujący dla Ciebie i jednocześnie zgodny z sumieniem estetycznym projektanta.